NAŠA PONUKA DOVOLENIEK

Nech sa páči, vyberte si. Je len na Vás, aký typ dovolenky uprednostníte. Spoločne prežijeme v Kambodži nezabudnuteľné chvíle. A ak máte v Kambodži špeciálne dovolenkové želanie, neváhajte sa na nás obrátiť.

STE PRIPRAVENÍ PODNIKNÚŤ NEZABUDNUTEĽNÚ CESTU?

ZVÝHODNENÝ BALÍČEK
okruh Kambodžou

**

KATEGÓRIA FREEDOM
columbus rezort

***

KATEGÓRIA COMFORT
golden river
jully anna guesthouse

****

KATEGÓRIA DE LUXE
legacy
ren
secret garden
tamu
naia
wbh
Individuálna ponuka

Individuálny prístup, individuálne ceny

Máte iné požiadavky? Chcete ísť na dlhšiu dovolenku alebo si pobyt v Kambodži rozložiť na iné miesta? Tak pre Vás je naša individuálna ponuka ako stvorená.

Vynachváliť si ju nevedia najmä fotografi , individuálni dobrodruhovia, väčšie skupiny a firmy.

Ak chcete vedieť viac, kontaktujte nás cez formulár nižšie alebo nám napíšte priamo na info@columbustravel.sk

Poznámka: K cene je potrebné prirátať povinný poplatok 30 € za víza, ktoré ochotne vybavíme za Vás už pred Vaším odletom. Inak sú  NAŠE  CENY  KONEČNÉ, BEZ  ĎALŠÍCH  SKRYTÝCH  POPLATKOVCena dovolenky sa môže mierne líšiť v závislosti od ceny letenky. Všeobecne platí, že najvýhodnejšie je objednať si dovolenku v dostatočnom časovom predstihu, aby sme pre Vás mohli zabezpečiť čo najlacnejšie letenky. Upozorňujeme však, že ceny leteniek sú najvyššie počas vianočných sviatkov a Silvestra.

Možné objednať ku každému typu dovolenky
Doplnkové služby

Originálna Khmérska masáž

Doprajte svojmu telu luxus v podobe príjemnej masáže. Aj vy ste jedným z tých, ktorí pracujú neustále do úmoru? Práve teraz nemusíte… Zatvorte oči, vypustite všetko z mysle, dýchajte čerstvý morský vzduch a relaxujte. Táto hodinka bude len a len Vaša.

Ranná joga na pláži

Fanúšikovia jogy nám dajú za pravdu, že najlepší spôsob, ako začať deň, je práve ranná joga na čerstvom vzduchu. Ponaťahujte si telo, nalaďte myseľ do nového dňa. Ak ste jogu nikdy neskúsili, práve teraz máte jedinečnú šancu.

Jazda na koni

Ak ste milovníkmi zvierat, pre Vás je tu skvelá možnosť prebehnúť sa na krásnych tátošoch po slnkom zaliatej pláži. Svieži morský vzduch a vietor vo vlasoch je príjemná kombinácia.

Funny Buggy´s

Pre akčnejšie typy ponúkame zábavnú jazdu po prašných, ale aj blatistých kambodžských cestách. Vyblázni sa mládež, ale aj dospelí. Budete sa smiať od ucha k uchu. Určite si vezmite fotoaparát, selfie tyč, alebo GoPro kameru. Odporúčame aj šatku cez tvár a náhradné oblečenie, lebo čistí zaručene neodídete. Spoznajte krajinu aj takýmto štýlom. Sprevádzať Vás budú profesionáli na motorkách. Môžete si vybrať poldenné jazdenie, alebo celodenné, kde máte v cene občerstvenie a obed. Vrelo odporúčame!

Firemné alebo skupinové dovolenky

Chcete pre zamestnancov Vaše firmy usporiadať spoločnú dovolenku? Alebo chcete len spoločnú dovolenku pre väčšiu skupinu ľudí? Žiaden problém. Starosti s organizáciou nechajte na nás. Vy si len vyberte z našich aktivít. Napíšte nám napríklad cez formulár nižšie, alebo nás oslovte priamo na info@columbustravel.sk a naši zamestnanci Vás kontaktujú kvôli individuálnej ponuke.

S nami je možné všetko…

Ak Vás po všetkých tých drinkoch a žúroch prepadne vlna romantiky, ani to pre nás nie je problém… Vieme Vám vystrojiť aj krásnu svadbu na pláži a exotickú hostinu v našej reštaurácii Columbus priamo na pláži. Všetko krásne vyzdobíme, ozvučíme, aj za svedkov Vám pôjdeme 🙂 Novomanželov, ktorí sa u nás zosobášia, čaká prekvapenie od našej cestovnej kancelárie Columbus Travel.

Pýtajte sa!
MÁTE NA NÁS OTÁZKY?