COLUMBUS TRAVEL

Vitajte na palube našej cestovnej kancelárie špecializovanej na Kambodžu.  Už 7  rokov je Kambodža naším druhým domovom. Aj preto sme sa rozhodli, že jej kultúru, krásu, ale aj divokosť a temperament sprostredkujeme našim klientom. Nie však len cez obyčajný dovolenkový pobytu, ale prostredníctvom nezabudnuteľných zážitkov.

Vy viete, čo pre Vás dovolenka má znamenať, my vieme ako Vám to v Kambodži zabezpečiť.

MÁME TO ODSKÚŠANÉ

Všetko čo ponúkame, sme odskúšali na vlastnej koži. Aj vďaka tomu sa nemusíte obávať nepríjemných prekvapení.

V KAMBOĎZI SME S VAMI

Okrem vlastných delegátov máme v Kambodži aj vlastný rezort. Vy tak máte istotu, že sa máte vždy na koho obrátiť.

KAMBODŽA JE NÁŠ DRUHÝ DOMOV

V Kambodži žijeme už 7 rokov. Dokonale poznáme kultúru, jazyk, krajinu, zvyky a tie najkrajšie miesta.

DOVOLENKA NA MIERU

Dovolenku Vám pripravíme tak, aby ste si ju skutočne užili podľa Vašich predstáv. Rodinná dovolenka, dobrodružstvo, skutočný oddych, párty alebo spoznávanie exotiky? Je to len na Vás.

Chcem to zažiť

HĽADÁTE SPOĽAHLIVÉHO PARTNERA NA CESTU DO KAMBODŽE?

500 SPOKOJNÝCH KLIENTOV
7 ROKOV ŽIVOTA V KAMBODŽI
20 ZAZMLUVNENÝCH HOTELOV

NAŠI KLIENTI POVEDALI:

Keď niečo robíte s láskou, ľudia to ocenia.

MB
Dovolenka v Kambodži s Columbus Travel bola perfektná. Cestovala som sama, takže som mala obavy ako to celé vypáli. Počasie, prostredie, ľudia ako aj služby boli super. Nemám nič, čo by som mohla vytknúť. Zišla sa tam super parta ľudí. Vždy bolo čo robiť, kam ísť a na čo sa pozerať. Ani jednu z tých kníh, čo som si sem priniesla v tablete, som nestihla neprečítať. Relax, ktorý som mala naplánovaný, bol nakoniec aktívnejší ako som predpokladala. Predstava nádhernej, ľuďmi nepreplnenej pláže s teplučkým morom sa síce splnila, ale krajina ma tak pohltila, že som si užila na lehátku menej dní, ako som plánovala – čo bolo nakoniec super. Pokiaľ som si s niečím nevedela poradiť, personál bol ochotný – pomohol a poradil. Ako osamotenú ženskú cestovateľku ma vždy uistili, že som v Kambodži v bezpečí, prípadne ma upozornili načo by som si mala dať pozor. Jedlo v bare na pláži ako aj na uliciach či trhu bolo fajn – vždy čerstvo pripravené a za pár dolárov. Často mávam tráviace problémy, takže som sa obávala, čo jedlo so mnou urobí a prekvapivo nič…. Ani raz som nemala problém. Kambodžania sú veľmi priateľskí a vždy sa snažia pre vás urobiť, čo vám na očiach vidia – to som pocítila aj na tejto dovolenke. Dúfam, že sa sem ešte niekedy vrátim.
Miša B.
Rasto Pisko
Kambodža s Columbus travel je skvelým zážitkom. Vždy sa do Kambodže rád vraciam aj vďaka ich službám.
Rasťo Piško
Pridajte recenziu aj VY

No reviews were found.

Pýtajte sa!
MÁTE NA NÁS OTÁZKY?